Barion Pixel
Najlepšie bezpleatné aplikácie, ktoré by nemali chýbať na Vašom iPhone

Najlepšie bezplatné aplikácie, ktoré by nemali chýbať na Vašom iPhone

Hľadáte zaujímavé bezplatne aplikácie? Vybrali sme pre vás tie najlepšie čo sa týka hudby, úpravy fotografií a videí, domácich cvičení atď. Pozrite sa nižšie na skvelé bezplatné aplikácie pre iOS.
Keby bolo všetko zadarmo, bolo by to naozaj skvelé. Realita je však taká, že je čoraz menej úplne bezplatných aplikácií, pretože veľa vývojárov prechádza na momentálne módny model: stiahnete si bezplatnú aplikáciu, ale za pokročilé funkcie si už musíte priplatiť.

Najlepšie aplikácie, ktoré sú na iPhone zadarmo:

  • PicsArt – najlepší editor fotografií a videa, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete na vytvorenie úžasných úprav.
  • Powder – vytvárajte a zdieľajte príbehy z hier
  • Seven – rýchle domáce cvičenia
  • Snapseed – všestranný a profesionálny fotoeditor od Googlu
  • SoundCloud – najväčšia hudobná platforma na svete
  • Afterlight – najkompletnejší a najjednoduchší editor fotografií
  • Outplayer – rýchly a moderný videoprehrávač

 

PicsArt

Názov tejto aplikácie hovorí sám za seba. Najskôr sa zameriavate na umelecké efekty, ktoré krásne zmenia pôvodnú fotografiu, ktorú ste použili. K dispozícii je tiež veľa rôznych filtrov a nástrojov na úpravu obrázkov. Aplikácia má veľa možností, ale samozrejme iba časť je zadarmo. To je pri takom pokročilom programe normálne. Dostupné bezplatné možnosti vám aj napriek tomu umožňujú predviesť svoju kreativitu.

Powder

Hrávate často hry? Prajete si zdieľať svoje úspechy so svetom? Táto aplikácia vám umožňuje vytvárať príbehy z hier, aplikovať efekty, filtre a zvuky a samozrejme zdieľať svoju prácu. Stojí za to dať tejto aplikácii šancu, pretože je pomerne jednoduchá a videa je možné publikovať v podstate kdekoľvek.

Seven

Skvelý program na jednoduché domáce cvičenia. V bezplatnej verzii sú k dispozícii iba základné informácie, ktoré však stačia na domáce chudnutie a udržanie si skvelej kondície.

Snapseed

Známa aplikácia na úpravu fotografií, ktorú vlastní spoločnosť Google. Táto aplikácia prináša do vášho telefónu výkon počítačového editora s ľahko použiteľnými prednastavenými filtrami. Okrem toho pre profesionálnych alebo začínajúcich fotografov existuje veľa nástrojov na úpravu obrázkov spôsobmi, ktoré inak existujú iba v drahom softvéri na úpravu fotografií.

SoundCloud

Najväčšia hudobná platforma na svete, kde nájdete viacero menej známych umelcov a tých, ktorí ešte len začínajú svoju hudobnú kariéru. Toto je určite aplikácia, ktorú sa oplatí si stiahnuť.

Afterlight

Najkompletnejší a najjednoduchší editor fotografií. Mnoho zaujímavých efektov je bohužiaľ spoplatnených. Základné nástroje však stačia na to, aby ste sa pohrali s farbami a jednoducho si vylepšili vzhľad svojich fotografií.

Outplayer

Outplayer je rýchly a moderný videoprehrávač vytvorený špeciálne pre iOS. Pre bezplatných používateľov nemá prehrávač žiadne obmedzenia prehrávania ani žiadne reklamy. Podporuje všetky hlavné obrazové a zvukové formáty (MKV, MP4 a ďalšie). Prehrávač je jednoduchý a funguje bez pripojenia k internetu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Main Menu